Головна / Дім / Прибирання в ванній кімнаті. Дієві поради по дезінфекції

Прибирання в ванній кімнаті. Дієві поради по дезінфекції

прибирання в ванній кімнатіВанна кімната є однією з найбільш активно використовуваних частин нашого будинку. Також це одне з найбільш «брудних» приміщень. Ось деякі рекомендації по дезінфекції ванної кімнати.

  • Найбільш небезпечними мешканцями ванної кімнати є бактерії і цвіль. Вологість є основною причиною їх появи, тому ванна кімната повинна добре провітрюватися і завжди бути сухою.
  • Іншим поширеним джерелом зараження є залишки сечі або фекалій в унітазі. Тому дезінфекція дуже важлива.
  • Крім того, залишки мила або шампуню є привабливим середовищем для зростання грибів. Те ж саме стосується залишків зубної пасти. Крім того, через неї з’являються неохайні плями на раковині.
  • Ванна повинна проходити повну дезінфекцію, принаймні, раз на тиждень. Крім того, необхідне щоденне прибирання. Все це допоможе знизити ризик зараження.

Дезінфекція ванної – з чого почати?

Дезінфекція ванної кімнати повинна починатися з того, що ви маєте одягнути рукавички. Це захистить вас від прямого контакту з бактеріями. Вони також захистять руки від агресивних чистячих засобів, які можуть пошкодити шкіру.

Іншим аспектом, який слід мати на увазі, є те, що необхідно використовувати спеціальні продукти для кожного завдання. Засоби для виведення плям, дезінфікуючі засоби, відбілювачі, є основою гарного прибирання.

Спочатку потрібно підмести, щоб потім пил не намок і не зробив прибирання більш важким завданням.

Слід дотримуватися обережності і не використовувати одні і ті ж губки і щітки для всіх поверхонь.

Унітаз, ванна і душ – це місця, які накопичують більшу кількість мікробів. Пам’ятайте, що в зливі накопичуються залишки мила, шампуню і волосся, які є ідеальним середовищем для росту мікроорганізмів.

Перед початком прибирання душу або ванни необхідно видалити всі застряглі відходи в зливі.

Волога губка з відбілювачем або засобом для виведення плям допоможе видалити цвіль зі стін.

Туалет також можна дезінфікувати за допомогою відбілювача, щоб отримати ідеальний результат. Важливо приділити підвищену увагу обідку, за ним накопичується основний бруд.

Сидіння можна очистити тканиною, змоченою дезінфікуючим засобом або засобом з хлором.

дезінфекція ванної кімнатиТепер черга раковини: перше, що потрібно зробити – це видалити залишки зубної пасти або волосся. Губкою, просоченою засобом з хлором, продезінфікуйте раковину. Потім сполосніть її великою кількістю води.

Не забувайте про підлогу і стіни у ванній кімнаті. Для їх прибирання вам буде потрібна ганчірка, гаряча вода, мило і відбілювач з хлором. Потім необхідно видалити всі залишки миючого засобу.

 

Які помилки допускають під час прибирання ванної?

  • Погана вентиляція, або її взагалі немає. Деякі проводять дезінфекцію ванної кімнати з закритими вікнами і дверима. Регулярне провітрювання або витяжка також запобігають утворенню цвілі через вологу.
  • Забувають про шторку в ванній. Через контакт з водою, на шторці або стінках душа накопичується цвіль. Її потрібно мити за допомогою ганчірки, змоченої в соляному розчині. Також ефективний відбілювач, розведений водою.
  • Не міняють рушники. Через вологість рушники швидко накопичують бактерії. В ідеалі потрібно міняти їх не рідше разу на тиждень. Те ж саме стосується і килимка на підлозі.
  • Не миють стаканчики і мильниці. Стакан, де стоять зубні щітки, є живильним середовищем для цвілі. Вона може навіть перейти на ручки щіток. Тому важливо регулярно мити всі аксесуари в ванній кімнаті з милом і водою.
  • Забувають про дзеркало. Оцет з водою це ефективний засіб для чищення дзеркал. Ви також можете використовувати спеціальні засоби для цих цілей.

Кращий спосіб для швидкого та якісного прибирання ванній

Суміш оцту і води ефективно видаляє вапняний наліт в душі і раковині. Для боротьби з іржею можна приготувати розчин гарячої води з лимоном і сіллю.

Щоб видалити плями в зливі, ви можете використовувати соду з водою. Для отримання кращих результатів потрібно використовувати дуже гарячу воду.

У разі складних плям, алкоголь це дуже ефективний засіб. Розведіть одну частину спирту в 6 частинах гарячої води, нанесіть на пляму і дайте засобу подіяти протягом декількох хвилин. Потім змийте водою.

Дивіться також

Як почистити срібло

Як почистити срібло в домашніх умовах від чорноти?

Потемнів срібний хрестик або втратило блиск кільце – знайома проблема для багатьох власників ювелірних прикрас …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *