Головна / Дім / Як швидко позбутися грибка на стінах

Як швидко позбутися грибка на стінах

позбутися цвілі вдомаГрибок дуже шкідливий для здоров’я – він може викликати алергічну реакцію і стати причиною захворювань дихальних шляхів. Тому не варто спокійно дивитися, як цвіль у вашому будинку відвойовує все нові простори, а негайно дізнатися як позбутися грибка. На стінах він чи у ванній – ми зібрали для вас найбільш дієві поради, як боротися з цвіллю.

Що таке цвіль?
Цвіль – це тип грибка, який зазвичай з’являється у вологих приміщеннях з поганою вентиляцією. Також причиною появи грибку може стати протік водопроводу або погана теплоізоляція труб. Впізнати цвіль і відрізнити її від бруду дуже просто – нанесіть на неї відбілювач, якщо через кілька хвилин плями почали світлішати, значить перед вами цвіль.

Як позбутися грибка на стінах в будинку?

 1. Захистіть себе. Не забувайте, що цвіль – це небезпечний грибок. Тому ніколи не забувайте про запобіжні заходи: надіньте захисні окуляри, рукавички і маску і відкрийте вікна.
 2. Приготуйте відбілюючий розчин. Змішайте відбілювач з водою (на 1 частину відбілювача – 3 частини води) або візьміть готовий засіб з активним відбілюючим компонентом.
 3. Нанесіть засіб на цвіль за допомогою жорсткої щітки і тріть, поки плями не зникнуть.
 4. Ретельно промийте оброблені місця водою і висушіть.
 5. У деяких випадках, якщо плями свіжі і невеликі, вам може допомогти розчин оцту, перекису водню або нашатирного спирту. Їх пари не такі шкідливі, як у хлору, але й ефект слабший.
 6. Якщо уражена поверхня занадто велика, а цвіль глибоко в’їлася в матеріал, вам можуть знадобитися спеціальні потужні засоби. У цьому випадку обов’язково дотримуйтесь інструкції і ні в якому разі не змішуйте засоби між собою, щоб не спровокувати небажану хімічну реакцію.

Як не допустити появи грибка?

Мало знати як позбутися грибка на стінах, важливо не допустити його повторну появу. Для цього:

 • Подбайте про хорошу вентиляцію приміщень.
 • Слідкуйте за тим, щоб в приміщеннях не було дуже волого. Залишайте двері в ванній кімнаті відкриті, розправляйте мокрі рушники, відсувайте шторку у ванній. При необхідності купіть спеціальний прилад, який поглинає надлишок вологи.
 • Купіть протимікробний спрей і регулярно обприскуйте їм поверхні, що знаходяться в зоні ризику.
 • Частіше провітрюйте приміщення.
 • Якнайшвидше ліквідовуйте протікання.
 • Нехай цвіль ніколи не пробирається в ваш дім!

Дивіться також

як візуально збільшити кімнату

Візуально збільшити кімнату можливо!

Візуальне збільшення кімнати – досить поширений прийом, який допомагає жити в комфортних умовах, витрачаючи при …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *