Головна / Фінанси / Як заощадити на подарунках?

Як заощадити на подарунках?

Новорічна лихоманка витає в повітрі. У погоні за святковим застіллям та подарунками ми часто витрачаємо більше, аніж нам того хотілось би.

Однак, якщо планувати подарунки заздалегіть, то можна зекономити 25% і більше від того, що ви б витратили, якби купляли їх безпосередньо перед святами. Ось кілька простих і дієвих порад, як уникнути зайвих трат на подарунки
1. Проскануйте речі у вашому домі. Можливо щось лежить невідкрите ще з вашого попереднього свята і підійте в якості подарунка колезі чи другові? Або ви маєте речі, якими не користуєтесь і при підходящій упаковці вони зійдуть за подарунок? Дослідження говорить, що в середньостатистичній сім’ї є понад 300 000 речей у домі. Тому при достатньому скрінінгу завжди можна знайти щось, що порадує інших людей, та вам не потрібне. А заздалегіть це варто робити, щоб уникнути паніки в останній момент і не бігати в пошуках якоїсь дрібнички, ціни на які в цей час, зазвичай, завищені.
2. Упаковуйте подарунки своїми руками. В інтернеті можна знайти багато креативних ідей щодо того, як красиво і незатратно упакувати подарунок. Для цього можна використати звичайний папір чи рулон шпалер, які залишились з ремонту, і додати паличку кориці, ялинкову гілочку чи шишку, цукерок чи шматочок запеченого апельсина, вітальну листівку і перев’язати все звичайною ниткою чи стрічкою від квітів.
 
3. Замовляйте з Китаю. Якщо ви плануєте подарунки задалегіть, то можете замовити їх з оптових сайтів, таких як AliExpress, Wish та Joom. Доставка займе певний час, тому майте в запасі хоча б місяць. Разом з тим добре читайте описи товару, особливо їх розмірів, щоб уникнути можливого неспівпадіння з вашими очікуваннями в останній момент.
4. Даруйте послуги. Майже кожна людина у чомусь спеціалізується. Вам не обов’язково дарувати річ, це може бути сервіс або послуга. Добре робити манікюр? Програмуєте? Вмієте випікати смаколики? Можете посидіти з дітьми чи допомогти в прибиранні будинку? Всі ці та їм подібні послуги можна подарувати, якщо правильно припіднести. Поясніть людині, що ви даруєте їй свій час та зусилля. Часто, такі подарунки цінуватимуться більше, аніж якась бєздєлушка. Бо придбати собі якусь річ може кожен, а от стати експертом у якійсь галузі набагато важче.

Отож, моє святкове побажання Вам: даруйте подарунки, та нехай вони будуть зваженими і продуманими, щоб принесли радість тим, хто їх отримає і вписалися у ваш бюджет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *