Головна / Краса та здоров'я / Догляд за собою / Види натуральних шкіряних виробів

Види натуральних шкіряних виробів

   
Існує кілька видів натуральної шкіри. Про їхні особливості варто знати перед тим, як купувати виріб.

     Свиняча шкіра – найдоступніша за ціною. Однак вона відрізняється дуже специфічною мереєю (природній малюнок на лицевій поверхні шкіри) з різними за розміром порами в залежності від ділянки шкіри, і якщо це помітно на симетричних детялях, зовнішній вигляд речі псується.

     На нашому ринку є й інші види обробки шкір, більш сучасні. «Панна» допоможе вам розібратися в термінології та специфіці кожного з них.

  1. Набук – шкіра з великої рогатої худоби з підшліфованою поверхнею і дуже низьким пружним ворсом, а тому м’яка і бархатиста на дотик. Вона також добре дихає, легка і довговічна при правильному догляді. З недоліків набуку є те, що вона має підвищену здатність абсорбовувати вологу, тому якщо виріб довший час був у сирому приміщенні, на ньому можуть залишитись розводи. З набуку в основному шиють сучасний молодіжний одяг. Ось як виглядають вироби з набуку:

                       

  2. Наппатон, або наппа (з іт. «дуже тонкий») – шкіра, яка за обробкою аналогічна набуку, але виробляється з овечої шкіри, і тому тонка і тягуча. Вона являє собою добре промальовану, однорідну дубильну шкіру з високою пластичністю, малопористу, приємну на дотик та достатньо м’яку. Вона добре носиться, адже її спеціально пропитують від забруднень. Приклади виробів з наппи:

  3. Крек – виробляється зі шкіри великої рогатої худоби, іноді з підшліфуванням. Цей вид шкір для одягу має характерну лускату поверхню з нерівним блиском. Той факт, що він піддається мікрошліфовці робить його більш стійким і довговічним. Додаткове пропитування надає креку більш глянцевий вигляд. Така унікальна текстура й довговічність дозволяє шити з креку різного роду одяг та взуття:

                

      Такими є основні види натуральних шкіряних виробів. Сподіваємось, що знання основних термінів та їхніх особливостей спростить вам вибір підходящого виробу.

Дивіться також

як виглядати молодше

Як виглядати молодше і що вас старить

За якими ознаками навколишні здогадуються, що жінці далеко за 25 і як можна виглядати молодше? Одного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *