Головна / Краса та здоров'я / Спорт / Як змусити себе регулярно займатись спортом

Як змусити себе регулярно займатись спортом

змусити себе займатися сортом«З понеділка починаю займатися спортом. Буду качати прес, вранці робити зарядку, а ввечері з улюбленою музикою в навушниках буду бігати на стадіоні »- всі ми хоча б раз говорили це. А ввечері на вулиці йде дощ, вранці перед роботою хотілося якомога довше залишатися в теплому ліжку, і часу на зарядку і прес не залишалося. Або ж просто після кількох днів запал до занять спортом якось згас і все відклалося «до наступного понеділка». Знайоме? Тоді наступні поради про те, як змусити себе займатись спортом для вас.

По-перше: «змушувати» себе – це перший невірний крок в підході до самовдосконалення. Все, що ви робите через силу, не принесе вам задоволення, а отже і не дасть доброго результату. Потрібно знайти особисту мотивацію, яка викликала б бажання витрачати вільний час на спорт, а не на серіал.

Знайдіть компанію. Похід в тренажерний зал з подругою буде приємним проведенням часу, ви зможете обговорювати свої досягнення, адже будь-яка робота в компанії проходить легше і веселіше. Також це послужить кожній з вас засобом своєрідної спортивної конкуренції.

Не ставте перед собою відразу захмарні завдання. Починайте з малого і поступово збільшуйте навантаження. Згодом ви помітите, як вправи будуть даватися все легше і кожне тренування почне приносити задоволення.

Купіть новий красивий спортивний одяг – це налаштує вас на продуктивні заняття і створить потрібний настрій. Наприклад, спортивний одяг із Данії Hummel.ua – якість, перевірена часом.

Ставте конкретні, недалекоглядні, а цілком досяжні цілі, щоб ви могли бачити результат. Наприклад, привести в тонус якусь окрему групу м’язів, або схуднути на 3-4 кілограми – це цілком реальне завдання для кількох тижнів. Те що дехто залишає заняття спортом, як раз і призводить до відсутності видимого вагомого результату.

Намагайтеся планувати заняття на першу половину дня, тоді вони будуть проходити легше і продуктивніше. Навіть невелика кількість часу, витраченого на фізичні вправи, принесе користь. Ви точно знаєте, що жодна людина ще жодного разу не пошкодувала про заняття спортом, навіть якщо воно було тільки один раз.

Для тих, кому не вистачає часу, або звичка до занять ну ніяк не приходе, хочеться запропонувати одну дуже корисну вправу – планку, від якої за кілька тижнів ви будете в захваті. Вона займе всього лише 4 хвилини вашого часу, але при цьому добре попрацюють всі м’язи тіла.

1. Початкове положення тіла: Ляжте паралельно підлозі, спершись на руки, як перед віджиманням. Якщо на початку вам буде важко утримувати тіло в такому положенні, можна спиратися не в прямі руки, а на зігнуті в ліктях.

2. Виконання планки: кожен рух потрібно утримувати протягом 30 секунд. Якщо на початку 30 секунд на НЕ натренованих м’язах – це занадто багато, починайте з 10 поступово кожен день збільшуючи час.

Спочатку в початковому положенні стоїмо 30 секунд і налаштовуємо себе і організм на виконання вправи.

Далі підніміть праву руку, паралельно підлозі і утримуйте таке становище ще 30 секунд. Потім підніміть ліву руку, за нею праву ногу і потім ліву ногу, по черзі тримаючи кожну піднятою протягом 30 секунд.

Тепер найскладніша частина планки: потрібно одночасно утримувати піднятими праву руку і ліву ногу, теж 30 секунд. І поміняти потім навпаки.

Після цього постояти в початковому положенні ще 30 секунд, завершуючи планку.

Тим, хто не звик до фізичних навантажень, спочатку важко буде тримати планку так, як потрібно, але нічого страшного і відступати не слід. При мінімальних витратах часу ви будете зміцнювати і тренувати всі м’язи вашого тіла. Через 2 тижні результат стане помітним – ви побачите як м’язи прийшли в тонус, стали значно міцнішими і проглядаються їх правильні, гарні рельєфи на тілі. Виконувати можна незалежно від часу доби, головне, щоб кожен день. І погодьтеся – це всього 4 хвилини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *