Головна / Краса та здоров'я / Жіноче здоров'я / Як кинути куріння за 5 днів. Метод космонавтів

Як кинути куріння за 5 днів. Метод космонавтів

як кинути курінняЦей швидкий спосіб розробили фахівці для льотчиків, які надійшли в загони астронавтів.
Куріння – це не звичка, а залежність. І впоратися з нею дійсно дуже складно. Якщо хочете кинути куріння швидко, спробуйте використовувати цей цікавий спосіб, розрахований на тиждень.

Як кинути куріння – День перший

Почати найскладніше. Треба встати на півгодини раніше, ніж зазвичай і вжити дві-три склянки води. Після цього прийняти душ. На сніданок їжте лише фрукти і пийте фруктові соки.

Потім зробіть кілька дихальних вправ – для цього потрібно зробити просто глибокий вдих і видих. До речі, за допомогою дихальних технік можна ще і схуднути.

Всякий раз, коли з’являється бажання курити, випивайте склянку-дві води і робіть вдих-видих. Дуже важливо в перший день уникати курців, а також важливо переглянути своє меню протягом дня. На обід з’їжте трохи салату, легкий суп, нежирне м’ясо. Обід повинен бути повноцінним, але полегшеним. Обов’язкова прогулянка відразу після обіду.

Вечеря також повинна бути легкою. Але найголовніше – це не байдикувати, не сидіть біля телевізора в кріслі, не пийте спиртне. Сходіть на прогулянку, пограйте з дітьми.

Обов’язково потрібно підвищити фізичну активність: менше пересуватися на автомобілі, більше ходити пішки, підніматися в квартиру по сходах замість ліфта, робити гімнастику вранці. Хоча б 30-40 хвилин в день – курцеві це необхідно.

Як кинути куріння – День другий

І знову ранній підйом і 2-3 склянки води натще, потім дихальні вправи.

кинути куритиПісля сніданку (фрукти, соки) спробуйте йти на роботу пішки або пройти самостійно хоча б частину шляху. Далі живіть за рекомендаціями першого дня. Бажання курити придушуйте дихальними вправами, водою, соками.

Як кинути куріння – День третій

Така ж дієта: легкі нежирні страви. Не курити і зміцнювати себе в рішенні кинути палити.

Як кинути куріння – День четвертий

Потяг до куріння вже значно пропадає, але дієти і розпорядку необхідно притримуватися. Особливо важливо при бажанні покурити виконувати дихальні вправи і випивати склянку води.

Як кинути куріння – День п’ятий

З’являється гордість за досягнуті успіхи, упевненість в силі волі. Продовжуйте режим і дотримуйтеся дієти попередніх чотирьох днів. В організмі вже почнуть відбуватися зміни. Але не всі вони вас порадую. Наприклад, перший час буде сильно хотітися їсти.

Відмова від куріння призводить до підвищення стимуляторів апетиту в самому мозку, гіпоталамусі. Уявляєте, скільки всього відбувається в організмі людини, яка знає як кинути куріння і успішно це зробила: катаболічний розпад глікогену в печінці, нормалізація травних соків. Звичайно, хочеться їсти.

Що потрібно робити: налягати на овочі-фрукти. В організмі курця накопичилося стільки токсинів, будь здоровий! Щоб провести детоксикацію, необхідно вживати продукти з великим вмістом клітковини. Це ягоди, фрукти, бажано не дуже солодкі. У добу необхідно споживати 20-30 грам клітковини. У 100 грамах овочів її міститься 2-3 грама, значить, всього в день необхідно з’їдати півкілограма-кілограм фруктів і овочів. Плюс ще добре виводять токсини банани і бобові.

Дивіться також

як очистити кров

Поради як очистити кров в домашніх умовах

Дані аналізів крові служать важливими характеристиками, точно описують стан здоров’я людини, тому кожному важливо знати …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *