Головна / Саморозвиток / НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК – БОКС СВОЇМИ РУКАМИ

НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК – БОКС СВОЇМИ РУКАМИ

       Свята уже близько, а ви й досі не визначились з подарунками? Не хвилюйтесь, зараз все більшої популярності набирають подарункові бокси, які легко зробити власноруч.

       Новоріний подарунковий бокс – це коробка, в якій тематично підібрані кілька невеликих подарунків, які можуть бути цікаві людині, що отримує його. Він також може складатися з однієї більшої речі, оточеної кількома менш значними, але приємними дрібничками. Головне в подарунковому боксі – це красиве оформлення і подача, а також релевантність речей зацікавленням того, хто отримує.

     Через те, що значну частину новоріного боксу складають саме красиві дрібнички, його загальна вартість часом буває меншою, ніж звичайого подарунка, а ефект – більшим, адже людина бачить не одну подаровану річ, а цілих кілька. В теперішніх українських реаліях новорічний бокс можна легко скомпанувати за 150-250 грн.

     Перейдемо до приговання подарунка. Нам буде необхідні 1) коробка; 2) солома/тирса/тканина/фетр, щоб вистилити середину; 3) подарунки.

Коробку підбираємо за розміром речей, які ми плануємо туди поставити.

 

    Вистилаємо середину декоративною соломою, тканиною, фетром. Для цієї цілі може також підійти пінопласт.

    Розкладаємо подарунки, так щоб вони візуально гармоніювали. Додаємо листівку з побажаннями або лист, написаний від руки. Запаковуємо бокс в подарунковий папір або прото перев’язуємо стрічкою.

    І останнє: насолоджуємося приємними здивуванням наших близьких! Адже новорічний подарунковий бокс – це неординарне рішення старої проблеми, і вашою креативністю ще довго будуть насолоджуватися ті, кому він призначений.

Більше про подарункові бокси тут: https://youtu.be/Q7swoorJHqY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *