Головна / Краса та здоров'я / Як танець допомагає розкрити жіночність

Як танець допомагає розкрити жіночність

Мабуть, кожна жінка час від часу задається питанням: як розкрити свою жіночність? Як до кінця виразити кожну фібру своєї жіночої душі, не втративши себе? Відповідь може здатися неочікуваною: за допомогою танцю!

 

Жінка, яка танцює, має змогу одночасно і побути наодинці з собою, і явити себе світові. Вона здатна зануритись у себе, розібратись у своєму внутрішньому світі і, знайшовши мир з собою самою, поступово віддавати свою енергію тим, хто спостерігає. Музика під час танцю достатньо багатогранна, щоб дозволити зробити і те, й інше.

 

Чому саме танці – найкраще заняття для розкриття і прояву своєї жіночності? Тому що під час танцю часто музика захоплює настільки, що жінка забуває про всі свої комплекси і починає рухатися так, як цього завжди прагла всередині, та чомусь не дозволяла собі.

 

Ще одна причина – це настрій і характер музики. Інколи ми хочемо мати образ – ігривої, легкої, запальної, спокусливої жінки, але в рутині та буденності цей образ запилюється, його стає все важче витягнути назовні. І тут на допомогу приходить танець: вибравши бажаний характер музики та відповідно рухаючись під неї, ви створюєте свій неповторний образ, який залишиться з Вами. До речі, його ще можна зафільмувати: створення коротких танцювальних відео зараз в тренді. І тоді ваш неповторний жіночний образ побачать ті, кого ви прагнете вразити.

 

А тепер до практики: який же стиль танцю обрати, щоб максимально розкрити свою неповторну жіночу натуру? Тут все залежить від характеру змін, яких ви прагнете. Якщо вам більше до душі образ легкої, мрійливої жінки – тоді контемпорарі. Цей стиль навчить вас літати над паркетом, бути невагомою та виражати всі свої почуття (у цьому плані контемпорарі практично не має будь-яких границь).

Якщо ж Ви більше любите бути експресивною, тоді обирайте латину: благо, цей стиль давно уже перестав бути прерогативою пар. Латинські ритми запальні й енергійні, вони дозволять вам дивувати й бути непередбачуваною.

До цієї ж категорії належить і сучасний стиль джаз-фанк. Крім енергійності і непередбачуваності, він ще має відтінок гонору, дерзкості, вищості та трохи пофігізму. Це стиль для тих, хто хоче фліртувати, манити і не підпускати до себе одночасно; хто прагне привабити, і залишитись вільною. Джаз-фанк в основному танцюють під топові хіти сучасної музики, тож якщо хочете бути в тренді – сміливо записуйтесь на класи з джаз-фанку.

Якщо ж Ваша мета – навчитися зваблювати, не тікаючи, то тут є два варіанти: класичний і продвинутіший. До першого можна віднести східні танці, або танці живота, – це стиль, яким багато сторіч поспіль жінки з різних частин світу приваблювали сильну половину людства. Танець живота має нотку екзотичного, а всі ми (особливо чоловіки) любимо екзотику. Одночасно, він дуже ніжний та акцентує увагу на жіночих формах.

І нарешті, для максимального контакту із своїм жіночим “я” (“продвинутіший варіант”) обирайте стрип-пластику чи хілс. Стрип-пластика не обов’язково повинна включати пілон чи роздягання. Часто, це просто достатньо ніжні, спокусливі рухи основними принадами жіночого тіла. Крім того, як би це дивно не прозвучало, стрип-пластика чи хілс – стилі вдумливі. Вони часто виконуються під повільну музику, дозволяючи опанувати, збагнути себе, без усякого поспіху спробувати різні позиції й образи і знайти свої. Хіллс (або “High Heels” англійською) відрізняється від стрип-пластики тим, що обов’язково виконується на підборах. У цьому його ще один бенефіт: якщо ви навчитеся танцювати на каблуках, то вже ходити на них ви будете неймовірно!

Отже, сміливо вирушайте на пошуки свого образу – запишіться на танцювальні класи, які вам найбільше імпонують, спробуйте різні стилі – тільки не обмежуйтесь одним заняттям. Потренуйтеся в одному стилі кілька місяців, щоб дати собі достатньо часу вникнути в стиль і розкритися. Експерементуйте! І нехай Ваша жіночність буде повністю розкрита через танець!

Дивіться також

Услуги парикмахерской от студии красоты «ForU»

Профессиональный подход и доступные цены главный принцип работы нашего салона. Мы имеем самую безупречную репутацию …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *