Головна / Краса та здоров'я / Жіноче здоров'я / Природне планування сім’ї

Природне планування сім’ї

Великий парадокс сучасної людини в тому, що вона знає, як влаштований всесвіт, але не знає, як функціонує її організм. Розуміє, як працює складна техніка, але не знає, коли може чи не може завагітніти. Сприймає дар народжувати як якусь загрозу, що не дає розслабитись і вповні насолодитись життям. Перешкоду, з якою треба боротися за будь-яку ціну, допоки нема бажання брати на себе тягар батьківства. І як уже нереальну мрію, коли після багато років боротьби нарешті захотілося потомства.

І замість того, щоб зупинитися і розібратись, що являє собою ця загадкова здатність передавати життя, людина або войовниче протистоїть їй, або несамовито і виснажливо намагається наздогнати.

Натомість, плідність , цей колосальний Божий дар, можна прийняти у своє життя як вірного друга чи найдорогоціннішого гостя. Навчитися розрізняти певні ознаки, які відображають те, що з ним – на варті він чи відпочиває.

А якщо простіше – Бог створюючи жінку, не залишив її в якомусь таємничому незнанні щодо процесів в її організмі, а додав чітку «інструкцію з експлуатації», яку нам залишається просто прочитати.

Методи природного планування сім”ї (зокрема симпто-термальний метод розпізнання плідності) дають можливість кожній жінці завжди знати, в якому періоді циклу (плідному чи неплідному) вона перебуває.

І відповідно до цілей, які ставить перед собою подружжя на даному етапі, “організовувати” своє інтимне життя. Якщо потрібно відтермінувати народження дитини, в період плідності вони утримуються від статевих стосунків. Якщо зачаття дитинки планується, – можна підібрати для цього найсприятливіший час. А у випадку, коли тривалий час не вдавалося подарувати життя, є велика ймовірність зрозуміти, в чому річ. За даними ВООЗ ефективність методу становить понад 99%.

Якщо Вам також цікаво подружитися з власною плідністю завдяки опануванню методу, приєднуйтесь до навчальних груп онлайн. Детальніша інформація:  https://irynatabaka.in.ua/kurs-les.

З повагою, Ірина Табака, консультант з природного планування сім’ї,дружина священика, щаслива мама.

Дивіться також

як робити масаж

Як робити масаж. Техніка та прийоми самомасажу

Масаж буває різним: еротичним, спортивним, медичним … Не кажучи вже про всякі національні варіації: тайський, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *