Головна / Сім'я та діти / Вагітність і пологи / Як визначити стать майбутньої дитини за таблицею чи прикметами

Як визначити стать майбутньої дитини за таблицею чи прикметами

як визначити стать дитини
Кого чекаємо або як дізнатися, хто народиться?

Довгоочікувані дві смужки – це тільки початок питань по визначенню статі дитини, подій і радощів батьків. Існують точні медичні способи визначення статі дитини, але чекати стільки часу до УЗД не вистачає терпіння. Тому мами намагаються задовольнити інтерес народними методами, прикметами, спостереженнями. Адже ще наші бабусі знали секрети про те, як визначити стать майбутньої дитини.

На якому терміні можна визначити стать дитини

Багато батьків задаються питанням “Як визначити стать майбутньої дитини”. Прийнято вважати, що такий термін – 18 тижнів або навіть пізніше. Це пов’язано з періодом розвитку. До потрібного часу у малюка свій унікальний відбиток на пальцях, ніжки, ручки і статеві ознаки вже сформовані. Точну відповідь на питання “Кого чекає мама?” дасть високотехнологічне ультразвукове дослідження і кваліфікований лікар.

Звичайно, багато вагітних, страждаючи від цікавості, осаджують лікарні раніше. УЗД можливо провести і в 9 тижнів, але можна тільки припускати, хто ховається всередині, так як в цей час статеві ознаки тільки зароджуються. До 9 тижнів статеві органи виглядають однаково, і намагатися визначити стать дитини раніше безглуздо. Достовірність діагностики зростає з кожним тижнем. До 11-го, наприклад, шансів дізнатися правду більше на 50%. УЗД покаже нового члена сім’ї, особливості дозрівання, стан здоров’я, виключить або підтвердить аномалії. З губно-мошоночних складок в даний період все виразніше проглядається пеніс і мошонка. Самі яєчка не з’являться зовні до 7 місяців.

Якщо почекати ще пару тижнів, то з’являться інші ознаки, що підкажуть як визначити стать дитини. Статеві залози малюка починають виділяти гормони. У дівчаток і хлопчиків вони різняться. Яких в крові більше – по тому і можна припустити, хто з’явиться на світ.

Хлопчика визначити простіше і швидше за термінами. Батьки дівчаток часто залишаються в невіданні до 20-25 тижнів. Великі статеві губи в набряклому стані, візуально можливо сплутати з органом хлопчика. Малюки щільно стискають ноги, що теж вводить в оману лікарів УЗД.

Переплутати орган хлопчика легко, адже чіткої картини апарат не дає. Невдало лежить кисть руки, палець, пуповина можуть бути схожі на статевий орган.

Правильне положення головкою вниз плід прийме до 24 тижня. Малюк все покаже сам. На цьому терміні ультразвук і доктор навряд чи помиляться.

Як формується дитина певної статі

визначити стать дитини за хромосомами
Вплив хромосом на стать дитини

Ким буде малюк, вирішують чоловічі та жіночі клітини. У них різний набір хромосом, і саме від цього залежить стать дитини. У жінок тільки один тип – X, чоловіки – володарі Y і X-хромосом. Коли зустрічаються два X – чекайте дівчинку. Якщо до X приєднується Y – однозначно народиться маленький чоловік. Визначається стать відразу після зачаття, але хто народиться на світ, ні батьки, ні лікарі поки не дізнаються. Вплинути на зміну статі в утробі неможливо. Далі тільки спостерігаємо і чекаємо, коли ж малюк відкриє секрет.

Органи, що відрізняють дітей, набувають особливості вже на другому місяці. Клітини, що змушують працювати залози, функціонують в той же момент розвитку.

З 5 по 7 тижні набувають характерного виду яєчка, мошонка, статеві губи. Але сплутати поки легко через їх набряклості.

Через тиждень у хлопчиків з’являється зрозуміла опуклість. Починає вироблятися гормон тестостерон. Генітальна область набуває правильних контурів.

Зовні органи ембріона почнуть проявлятися в 9 тижнів.

Деякі жінки вірять, що, слідуючи нетрадиційним методам, можна «замовити» майбутню дитину. Одні намагаються ще до зачаття, інші намагаються переломити ситуацію, коли дитина вже в животі.

Що впливає на стать дитини

Медициною встановлено фактори, в результаті яких батьки самі “замовляють” стать дитини. Один із факторів – час зачаття. Шанси отримати спадкоємця збільшуються, якщо статевий акт відбувся в момент овуляції. Хромосоми чоловічого типу швидше і активніше, але живуть недовго. Тому першими добираються в «гарячу пору» до яйцеклітини. Якщо займатися коханням за кілька днів ДО, то найімовірніше, переможуть хромосоми жіночого типу, так як в статевих шляхах живуть довше, незважаючи на повільність.

Має значення і поза. Чим глибше проникнення, тим більше партнери допомогають зачати хлопчика. Процес спокійніший тягне за собою народження маленької дами.

як визначити стать майбутньої дитиниАктивне сексуальне життя – ще один фактор. Чим частіше батьки займаються сексом, тим більше допомагають чоловічим хромосомам. Клітини, що відповідають за дівчинку, виживають і запліднюються при слабкій статевій активності.

Багато хто вірить, що є зв’язок харчування мами зі статтю бажаного малюка. Одні дотримуються спеціальних дієт, інші їдять кислі продукти. Але ще жодна з порад не доведена науково.

Як визначити стать дитини за оновленням крові

Сенс цього методу: чия кров свіжіше, молодше, нещодавно оновлювалася, той і впливає на стать дитини. У чоловіків оновлення відбувається кожні три роки, у жінок – трохи рідше. Враховується не тільки природний стан організму, але і травми, події, що супроводжуються втратою життєво важливої рідини. Якщо, наприклад, чоловікові або дружині робили операцію, трапилася крововтрата або недавно сталося фізіологічне оновлення крові, можете не сумніватися, що народиться хлопчик.

Як визначити стать дитини за допомогою нумерології

Ще один розрахунок, заснований на моменті народження подружжя і датою зачаття. Все просто: складіть цифри, розділіть на місяць, коли малюк зародився в утробі. Оцініть по парних або непарних числах. П – до появи доньки, Н – чекайте хлопчика.

Як дізнатися стать дитини – Таблиця Ванги

Дізнатися стать дитини можна за таблицею. Вихідних показників два: вік мами і термін, коли «зроблений» малюк. Порівнюємо і вибираємо потрібне вікно. Дотримуючись таблиці Ванги можливо визначити стать дитини, обравши місяць, який подобається, щоб народилася дочка і син. Трапляються і похибки, адже цикли часто збиваються, жінки народжуються на стику місяців і т.д. Тоді дивимося найближчі в стовпці значення.таблиця ванги визначення статі

Японська таблиця визначення статі дитини

Японський метод визначення статі дитини простий у викорістанні. Для зручності користування вчені створили відразу дві таблиці для визначення статі дитини. Одна визначає кодове число, а друга за місяцем зачаття – стать дитини.

Японська таблиця визначення статі дитини передбачає вирахування кодового числа. Для його визначення потрібно знайти місяць народження біологічного батька и біологічної матері.

Від місяця народження батька проводимо вертикальну лінію вниз, від місяця народження матері – горизонтальну лінію вправо. Те місце, де відбувається перетин ліній і є кодове число. Наприклад: Майбутній тато народився в квітні місяці, а мама – в грудні.

японска таблиця статі дитини

У місці перетину ліній вказана цифра 4. Це і є кодове число, за яким буде визначатися стать дитини за японським календарем.

Тепер зміни в порядку до другої таблиці. Для точного визначення результатів, вам необхідно знати місяць зачаття. У верхній частині таблиці вказано кодове число, яке потріно знайти. Від нього проводимо вертикальну лінію до місяця зачаття и дивимось отриманий результат. Чим більше хрестиків, тим більш точний результат.

Наприклад, зачаття дитини планується або відбулося в червні місяці. Проводимо від кодового числа вертикальних лінію вниз, від місяця зачаття горизонтальну.

японська таблиця визначення статі

Народні прикмети підкажуть як дізнатися стать дитини

Прикмет, в які вірили наші бабусі, багато. Стать дитини намагалися визначити і без УЗД. Так, наприклад, радили їсти жінці до зачаття гостре й солоне – це до хлопчика. Солодке стояло на столі у тих, хто хотів доньку.

 • Дерев’яну ложку і ножиці клали під матрац, рожевий бант – під подушку, коли загадували спадкоємицю.
 • Стать дитини визначає той з партнерів, який під час сексу поводився пасивніше.
 • З хлопцями майбутні мами їдять більше, а мам дочок сильно нудить.
 • Якщо мама спить на лівому боці – чекайте хлопчика, і навпаки.
 • Можна попросити вагітну показати кисті рук. Положення вгору долонями – до маленької принцеси. Закрита поза – народиться син.
 • Вагітній дають ключ і судять по тому, за яке місце він узятий. Якщо в руках виявиться кругла частина – чекає сина. Гострий кінець ключа – дівчинка. Осяяна середина – в сім’ї народиться двійня.
 • Хлібна засмажена кірка і м’якуш – це теж народні прикмети. М’яке ніжне місце в шматку частіше вибирають матері дівчат. Те, що жорсткіше – їдять мами синів.
 • Якщо жінка почала кашляти за обідом, попросіть її озвучити будь-яке число. Розрахуйте, який букві відповідає його вираз. А далі попросіть назвати ім’я на цю букву. Таким чином, і стать з’ясується, і заодно придумається ім’я майбутнього малюка.
 • За старих часів теж грали в нумерологію. Порівнювали вік мами і рік зачаття дитини. Збіг парних або непарних цифр означало, що буде дівчинка. Різні числа – син.

Як визначити стать дитини за зовнішніми ознаками

Незважаючи на сучасні медичні технології, народні прикмети визначення статі дитини як і раніше актуальні. Хтось в очікуванні УЗД, розгадуючи секрет, коротає час. Хтось взагалі не хоче піддавати плід «просвічуванню» і з принципу не ходить на діагностику. У будь-якому випадку, бабусині прикмети додають особливих фарб і настрою в процес очікування улюбленого дива.

Як визначити стать дитини за формою живота

За животом люблять спостерігати бабусі. Саме від предків жіночої статі і передається в наступні покоління ця прикмета. Якщо помічений гострий кирпатий живіт, це вказує на очікування шибеника. Якщо повернути вагітну спиною – живіт зовсім буде непомітний. Округлий, розпливчастий в боки живіт говорить про те, що всередині живе маленька принцеса.

визначити стать дитини за формою живота
Округлий живіт – дівчинка, гострий – хлопчик!

Зверніть увагу на симетрію живота. Існує думка, що з хлопцями він трохи зсувається вправо, а скіс в ліву сторону створюють дівчатка.

Судити можна по смужці на животі, яка є у кожної вагітної. Коли смуга просто темніє і залишається зовні акуратною – ознака очікування маленької маминої копії. Якщо виросла доріжка з волосся – характерна ознака виділення чоловічих гормонів.

Груди допоможуть визначити стать дитини

У кожної вагітної змінюється колір і форма сосків: з дівчатками вона явно виражена, груди ростуть як на дріжджах, а соски темніше на кілька відтінків. З хлопцями зміни не так видно, ореол навколо кіл зберігає блідість.

Як визначити стать дитини за зовнішнім виглядом

Є старовинна прикмета: «Дочка забирає красу матері». При виношуванні хлопчика, форма обличчя, колір шкіри не змінюються. Навпаки, жінка, як ніби перетворюється і цвіте. Очікування дочки псує красу, ніс стає ширше, обличчя розпливається, покривається пігментними плямами, шкіра сохне. Хода вагітної при очікуванні дочки стає плавною і граціозною. А ось хлопчаків виношують зовні незграбні вагітні. Частково, цю народну прикмету пояснює і медицина. Плід виділяє гормони, які впливають на зовнішність мам. З хлопцями – волосяний покрив збільшується. Коли в організмі подвійна порція жіночих гормонів – це виражається в пігментації, мами стають блідими, рудими.

Як визначити стать дитини за смаковими перевами

Перше в раціоні – м’ясо? Значить, чекайте спадкоємця. З хлопчиками хочеться кислих і солоних страв, молока, сиру, а ще твердої скоринки хліба. Хочеться терпкого, можливо, кави. Зате дівчатка просять у мам зовсім інший продуктовий набір: побільше солодощів, фруктів, випічки, злакових і хлібний м’якуш. Дивні смакові переваги, навіть не пов’язані з кулінарією – це теж витівки дівчат.

Як визначити стать дитини за емоційним фоном

Те, що у жінки в положенні змінюється поведінка, давно відомо. Рідні намагаються і тут зрозуміти, хто ж очікується в сім’ї. Спостерігають і помічають особливості, пов’язують це з впливом малюка на поведінку мами. Хуліганить улюбленець в животі або, навпаки, весь час спить, значить і сам буде слухняним і тихим.

 • Зайвий спокій

Народні прикмети пов’язують спокій зі статтю дитини. Незважаючи на те, що майбутня мама переживає найсильніші навантаження, незручності, нервозність, буває і навпаки. М’якість, мовчазність, лінощі властиві мамам, які носять хлопчиків. Неначе підпорядковуються чоловічому вольовому характеру.

 • Зайва емоційність

А ось різкі зміни настрою: то сльози, то сміх – це темперамент жіночий. Згідно прикметам, примхливі дами, несподівані психічні прояви, незрозумілі бажання – це гарант народження дитини жіночої статі. Ніби як баловство за двох.

Чи можна спрогнозувати стать дитини зі 100-відсотковою ймовірністю

На розчарування тат і мам, достовірного способу з розглянутих досі немає. Ніякі калькулятори розрахунків не прорахують, якого дива чекати. Наближеним до ідеалу залишається апарат УЗД, але і він допускає похибки.

Лікарі, які проводять процедуру ЕКО, з точністю скажуть, кого чекати. При впровадженні плода в порожнину матки, вони вже знають стать дитини.

Внутрішньоутробні тести теж дозволяють отримати точну відповідь. Але не кожна жінка наважиться зробити їх. Це міні-операції по забору аналізу, які несуть ризик для немовляти.

Як би скептично не ставилась медицина до повір’їв, кожна мама до них звертається знову і знову. Цікавість і інтерес сильніше наукових пояснень. Користь очевидна – мами приємно проводять час в очікуванні пологів, піднімають собі і близьким настрій, вчаться як визначити стать дитини.

Дивіться також

секс під час вагітності

Чи можна вагітним займатися коханням і як часто це робити

У давні часи вважалося, що секс необхідний тільки для продовження роду. А значить, під час …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *