Головна / Відносини / Типи подружньої зради. Види невірності

Типи подружньої зради. Види невірності

подружня зрадаДосить цікаво, але це так: подружня зрада може проявлятися по-різному і буває декількох типів. Коли ми замислюємося про невірність – цю шокуючу реальність, що порушує гармонію і рівновагу близьких довірливих відносин – перед нашими очима одразу постає класична картина любовного трикутника, в якому один з партнерів обманює іншого, віддаючись любовним утіхам на стороні.

Проблема невірності набагато глибше. Необхідно розуміти, що обманювати свого партнера можна по-різному.

Вірність – широке поняття, яке не обмежується одним лише компромісом утримання від сексуальних відносин з іншими людьми.

Справжня вірність базується на взаємній повазі, близькості, емоційному та особистісному визнанню, посвяченні, інтересі і турботі.

Саме ці невеликі ступені роблять відносини пари стійкими і захищеними. Як тільки один з цих компонентів втрачається або втрачає стійкість, відносини відразу ж наповнюються страхами, недовірою, підозрілістю …

Таким чином, необхідно ясно розуміти, що подружня зрада має однакове ставлення як і до чоловіків, так і до жінок, і далеко не завжди проявляється класичною зрадою, що має на увазі сексуальні відносини з іншою людиною.

Існують і інші процеси, що порушують рівновагу базової складової людських відносин: довіри.

Подружня зрада – 7 її типів

1. Подружня зрада – емоційна невірність

Нам хотілося б почати цей список з одного з найбільш частого і драматичного типу невірності.

Кожен з нас усвідомлює, що зрада партнера завжди болюча і що саме вона часто стає приводом для розриву відносин.

Але саме тут з’являється одне маленьке «але». Як бути, якщо у партнера з’явився тісний емоційний зв’язок з іншою людиною, більш інтимний і інтенсивний, ніж зі своєю другою половинкою?

Хоча тут відсутній прямий фізичний контакт, такий емоційний зв’язок має на увазі причетність, довіру і близькість.

Ці обставини здатні сильно поранити партнера, тому такий вид невірності можна сміливо вважати зрадою.

2. Подружня зрада – віртуальні стосунки

віртуальна зрадаПодібні ситуації часто зустрічаються в нашому житті, в цьому немає ніяких сумнівів.

Віртуальні стосунки онлайн через соціальні мережі та додатки мобільних телефонів являють собою справжній всесвіт, в якому людина може розвивати одні або декілька паралельних відносин.

У таких відносинах також відсутній фізичний контакт або сексуальний компонент. Але сам факт наявності віртуального залицяння і кокетства, обмін фотографіями, галантні бесіди і навіть прихований сексуальний підтекст має на увазі невірність.

3. Подружня зрада – секрети і недолік щирості

Чи можна вважати недолік щирості типом подружньої зради? Мабуть, що так. Як ми вже говорили на початку статті, як тільки відносини пари втрачають довіру і щирість, в них з’являється місце обману.

Якщо твій партнер часто бреше, приховує від тебе правду, замовчуючи деякі факти, і постійно говорить нещиро, необхідно ясно розуміти, що перед нами невірний чоловік.

4. Подружня зрада – відсутній партнер

Відсутній партнер – людина, яка ніколи не виявляється на місці в ті моменти, коли ми в ній потребуємо. Він вважає за краще присвячувати свій час і направляти свій інтерес на теми, які виходять за рамки відносин пари.

Наприклад, ним може бути людина, яка приділяє занадто багато часу роботі, бажаючи домогтися певного статусу і становища. Іншими словами, він ставить свою роботу вище відносин з партнером.

З іншого боку, ним може стати партнер, нездатний надати нам підтримку у важку хвилину.

Він відсутній в щоденній рутині пари, а адже саме в ній розвиваються людські відносини: в непомітних дрібницях, побутових питаннях, повсякденності … Це і є подружня зрада.

5. Подружня зрада – невірність зв’язку

У цьому типі невірності також відсутні сексуальні відносини з іншими людьми, але, тим не менш, присутній обман. Можливо, тобі здасться це дивним, але це так: подібний обман здатний повністю зруйнувати близькість.

У цьому випадку перед нами з’являються відносини, в яких один з партнерів не любить іншого. Вони продовжують підтримувати відносини за звичкою, через страх залишитися на самоті або через звичайну нерішучість.

Остання не дозволяє їм бути щирими з самими собою і партнером.

В результаті відносини пари стають фальшивими. Можна легко уявити собі, яку високу ціну їм доводиться за це платити. Подібна нещирість сильно позначається на емоційному світі партнерів.

6. Подружня зрада – невірність, заснована на презирстві

Деякі люди схильні критикувати, принижувати і знецінювати свого партнера в присутності третіх осіб.

Не має значення, чи йде мова про дружні стосунки або в робочому колективі, ми завжди відчуваємо себе ніяково і неприємно, коли хтось починає погано говорити про свою другу половину. Це недоречно і нешанобливо. У цьому немає ніякої логіки.

Коли ми любимо іншу людину, ми її поважаємо, цінуємо і захищаємо. При цьому неважливо, чи знаходиться вона поруч чи ні.

Коли ми дозволяємо собі розпускати плітки і негативно відгукуватися про партнера, ми проявляємо невірність по відношенню до самого концепту пари.

типи зради7. Подружня зрада – невірність, заснована на любовній пригоді

Нарешті, настав момент поговорити і про класичну подружню зраду. Саме вона є найбільш частою причиною розриву відносин і викликає найбільш серйозний емоційний стрес.

Фізична невірність може змусити нас звернутися до психолога, вимагає від нас часу на те, щоб подумати про наше життя, і приносить біль, який необхідно подолати.

У цьому випадку мова йде про тривалі паралельні відносини або про епізодичні зради. Саме цей тип невірності викликає у більшості з нас серйозні побоювання.

Іноді подружня зрада виявляється добре спланованою, в інших випадках стає спонтанною і непередбаченою.

У будь-якій ситуації людина віддає собі звіт в своєму вчинку і розуміє, що мова йде про обман і зраду свого партнера.

Що ж потрібно робити в такій ситуації? Як чинити не можна? Відповідь на це питання можемо дати тільки ми самі, інші люди не мають до цього ніякого відношення.

Дивіться також

романтичний вечір

Як зробити романтичний вечір з чоловіком або хлопцем

Якщо виникла потреба, бажання, необхідність влаштувати коханому романтичний вечір, то існує багато способів це здійснити …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *