Головна / Відносини / Як можна зрозуміти що чоловік вам зраджує

Як можна зрозуміти що чоловік вам зраджує

як дізнатися чи зраджує чоловікНапевно кожна з вас мріяла побудувати щасливу і міцну сім’ю. Але з часом пристрасть гасне, почуття притупляються, а романтичні прогулянки неминучо змінюються побутовими клопотами. А якщо у вашого чоловіка ще криза середнього віку на порозі, то ризик зради підвищується багаторазово. І ось ви вже думаєте, як вам зрозуміти що чоловік зраджує.

Насправді приховати роман на стороні досить складно. Для того, щоб це помітити, не обов’язково навіть лізти в телефон і перевіряти комір сорочки. Є кілька інших моментів, на які лише варто звернути увагу.

Багато жінок цього не помічають або не хочуть помічати, раді бути обдуреними. Але якщо вам потрібна правда і тільки правда, будьте готові її почути.

Так як же зрозуміти що чоловік вам зраджує? Потрібно спостерігати і звернути увагу на наступне:

  • Подарунки. Насторожити повинні саме зміни. Якщо почав задаровувати квітами і хорошими подарунками без приводу вас або дітей, це може говорити про те, що чоловік як би загладжує свою провину. Або навпаки, він може забути про подарунок вам навіть на день народження.
  • Як зрозуміти що чоловік зраджує – Зміна поведінки в ліжку. Зверніть увагу, можливо, він втомлюється, займаючись з вами сексом так само часто, як і раніше або навпаки дивно спритний при випробуванні сексуальної новинки. Хтось взагалі припиняє інтимне життя з дружиною, так як всі потреби задовольняє інша жінка. Ну і звичайно, тривожним дзвіночком буде виявлення презервативів в кишенях або сумці. Якщо раніше ви їх там не знаходили, навряд чи вони для вас.
  • Як дізнатися чи зраджує чоловік – Зміни на роботі. Став нібито менше заробляти, а насправді просто витрачає частину доходу на іншу жінку. Почалися незвично ранні «ділові» зустрічі (в сім – вісім ранку), став частіше залишатися на роботі після закінчення робочого дня, не розповідаючи, де був. А у вихідні дні раптом стали з’являтися справи на кілька годин.
  • Зміна ставлення до свого вигляду. Приділяє зовнішності більше уваги, ніж раніше, часто купує новий одяг. Якщо раніше його не особливо турбувала наявність всього двох майок в гардеробі, а потім раптом став скуповувати і сорочки, і штани, і кардигани, причому сам, не радячись з вами. Цілком ймовірно, що це обумовлено бажанням сподобатися іншій жінці. Так само варто насторожитися, якщо відразу після приходу він хоче прийняти душ.
  • як зрозуміти що чоловік зраджуєЯк дізнатися чи зраджує чоловік – Зміна ставлення до вас. Заохочує ваші поїздки, причому, чим триваліші, тим краще. Перестав брати з собою на тусовки. Не дивиться на вас, коли ви не поруч, на гучній вечірці. Став попадатися на брехні, дратуватися через дрібниці і чіплятися. Все це може говорити про те, що у чоловіка є коханка, а ви йому просто нецікаві, його не турбують ваші думки, почуття і справи.
  • Телефон. Ставить мобільний телефон на режим без звуку. Приходять порожні смс від «приятеля» або невідомого номера. Говорячи по телефону, йде в іншу кімнату. Відповідає коротко, офіційно або називаючи співрозмовника до місця і не до місця Олексієм Романовичем. Став часто бувати онлайн у соціальній мережі, в яку раніше рідко заходив.

Ви повинні розуміти, що 8 з 10 чоловіків мінімум один раз змінювали дружині. Тепер ви знаєте, як зрозуміти що чоловік зраджує, але перш ніж ви почнете шукати правду, подумайте над своїм ставленням до зради. Якщо це сталося лише одного разу при заплутаних обставинах, може краще забути і пробачити?

У будь-якому випадку, при перших підозрах, не варто ставати в позу, підносити ніж до горла і вимагати все вам розповісти. У деяких сім’ях дружини навчилися прекрасно жити, знаючи, що роками у чоловіка є коханка. Спочатку зважте все гарненько. Постарайтеся зробити все, щоб врятувати шлюб.

Можливо, зміна вашого ставлення до себе і до чоловіка відкинуть питання, як зрозуміти що чоловік зраджує. Спробуйте здивувати чоловіка, займіться собою: запишіться в спортивний зал, змініть імідж, купіть нову сексуальну нижню білизну, наготуйте таких кулінарних шедеврів, які він ніде більше не спробує.

Пам’ятайте, лише 10% чоловіків йдуть з сімей до коханок. Решта раді б залишитися вдома, але частіше за все ви самі цьому перешкоджаєте. Ще бажаєте дізнатися чи зраджує чоловік?

Дивіться також

як підвищити самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Впевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *