Головна / Відносини / Як налагодити стосунки з чоловіком

Як налагодити стосунки з чоловіком

Як налагодити стосунки з чоловікомНемає більш бажаного щастя, ніж гармонія в родині. На жаль, далеко не кожен знає, як її досягти. Різниця характерів нерідко призводить до розладу між подружжям. Життя в атмосфері конфлікту стає нестерпним, і доводиться шукати способи, як налагодити стосунки з чоловіком. Далі ви дізнаєтеся, що потрібно робити, щоб щастя і любов знову оселилися в будинку.

Як налагодити стосунки з чоловіком і повернути взаєморозуміння:

В силу свого характеру відносинами в сім’ї найчастіше стурбовані саме жінки. Вони гостро реагують на недостаток уваги, конфлікти, «неправильну» поведінку чоловіка. Але змінити іншу людину неможливо (особливо коли вона сама цього не хоче). Тому все, що може зробити дружина – це змінити себе, свій характер, манеру поведінки і сприйняття ситуації в цілому. Отже, як налагодити сімейні відносини з чоловіком:

Як налагодити стосунки з хлопцем:

 • Визнайте за чоловіком право на помилки, втому, поганий настрій. Будьте більш поблажливі. Прийміть його недоліки як невід’ємну частину. Ідеальних людей не буває.
 • Станьте менш вибагливою. Не ставте умови чоловікові, не вимагайте, не шантажуйте. Життя в атмосфері «ти повинен» для будь-якої нормальної людини нестерпне. Якщо вам щось потрібно, попросіть чоловіка, а потім подякуйте.
 • Не скандальте. Намагайтеся вирішувати всі конфлікти спокійно. Крик викликає почуття відторгнення. Якщо ви критикуєте, робіть це конструктивно ( «ти міг би зробити так-то і так-то»).
 • Спілкуйтеся більшу частину часу в позитивному ключі. Намагайтеся більше посміхатися, жартувати, приємно проводити разом час. З будинку, де постійно обговорюють проблеми і лаються, хочеться втекти.
 • Займіться спільною справою. Спільна діяльність зближує. Ви можете разом їздити на риболовлю, готувати цікаві страви, подорожувати, зайнятися благодійністю, відкрити свій бізнес і т. п.
 • як налагодити стосунки з хлопцемПроявляйте турботу і ніжність. Приготуйте чоловікові улюблену страву, поцілуйте його, обійміть. Робіть перша те, чого чекаєте від нього. Незабаром спрацює принцип взаємності.
 • Станьте щасливою. Ваше щастя залежить не тільки від стосунків у сім’ї. Можливо, ви незадоволені своєю роботою, зовнішністю, чимось іншим. Вирішіть ці проблеми, і у вас вийде налогодити стосунки з хлопцем. Ваше сімейне життя теж зміниться.
 • Увага! У деяких випадках, навіть при великому бажанні, зберігати сімейні відносини не слід. По-перше, не варто жити з чоловіком, який не любить і не любить вас, заради дітей. Удавана атмосфера щастя не принесе користі, навіть якщо її і вдасться створити. Нехай краще діти бачать батьків порізно, але щасливими і люблячими. Другий випадок – це домашнє насильство, алкоголізм, наркоманія. Якщо ви систематично стаєте жертвою психологічних атак, побоїв, образ, зрад, живете з неосудним людиною, правильний вихід тільки один – бігти якомога швидше.

Секрет сімейного щастя:

Сім’я чоловіка і жінки – це, перш за все, шлюбний союз. Подружжя повинні чітко розуміти, хто за що відповідальний, і як правильно діяти в інтересах сім’ї. Саме від небажання виконувати ключову сімейну роль зароджуються всі серйозні конфлікти. Тому, щоб налагодити стосунки з чоловіком, спільно розподіліть відповідальність в наступних моментах:

 • забезпечення сім’ї;
 • ведення господарства;
 • догляд за маленькою дитиною;
 • виховання старших дітей;
 • ініціатива і різноманітність в сексі;
 • організація дозвілля;
 • забезпечення взаємодії з родичами;
 • психологічна підтримка.

Для того щоб правильно розподілити сімейні ролі і не посваритися, нехай кожен відзначить свою готовність взяти на себе відповідальність у відсотковому співвідношенні. Подружжя можуть виконувати одну і ту ж справу, головне, прийти до спільного знаменника. Наприклад, забезпечення сім’ї може розподілятися між подружжям 50 на 50, виховання дітей – 70 на 30. Єдина умова – всі ролі повинні бути зайняті.

Змінити свій характер і усталену манеру спілкування складно, але починати з чогось потрібно. Спробуйте наступне: візьміть невелику відпустку і проведіть її з чоловіком наодинці. Віддайте перевагу активному відпочинку, де ви будете ділитися враженнями і допомагати один одному, тимчасово забувши про взаємні претензії і образи.

Дивіться також

як підвищити самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Впевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *