Головна / Відносини / Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

як підвищити самооцінку жінціВпевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і чи здатна вона спокійно і без зайвих стресів вирішувати поточні завдання. Якщо ви не знаєте, як підвищити самооцінку і впевненість в собі, даний матеріал вам допоможе.

Низька самооцінка призводить до того, що людина не може досягти висот у кар’єрі або налагодити особисте життя, тому варто вивчити, як стати впевненою у собі людиною і змінити своє життя.

Як визначити самооцінку?

Для початку необхідно зрозуміти, яка ваша самооцінка.

Ознаки низької самооцінки:

 • Страхи перед спілкуванням з іншими людьми
 • Постійне почуття провини
 • Неможливість довести свою правоту
 • Тиха мова
 • Проблеми в просуванні кар’єрними сходами

Ознаки адекватної самооцінки:

 • Можливість залишатися спокійною у будь-якій ситуації
 • Можливість ефективно вирішувати поточні завдання і відстоювати свою точку зору
 • Рівний і твердий голос без зайвого збільшення або зменшення гучності
 • Упевнена хода, відкритий погляд, доброзичлива і щира посмішка
 • Міцне рукостискання
 • Здатність бути врівноваженою в будь-якій обстановці і адекватно сприймати критику

Як підвищити самооцінку жінці – Причини заниженої самооцінки

Для початку слід дізнатися, з якої причини у вас виявилася заниженою самооцінка. Підлітку, жінці, чоловікові, дітям властиві різні проблеми. Багато з них прийшли до нас з дитинства, коли батьки:

 • часто критикували дитину
 • не дозволяють їй діяти самостійно, дають непотрібні поради, що заважають самій освоювати світ
 • захищають від можливих неприємностей шляхом залякування
 • порівнюють з іншими дітьми

Часто самооцінка знижується після деяких негативних подій, вийти з яких підліток або вже доросла людина не зміг самостійно. Можливо, потрібна допомога психолога, але момент був упущений. Проаналізувавши своє дитинство і юність, можна знайти причини зниження самооцінки і від них вже шукати метод, що підвищує самооцінку, а значить, коригувати поведінку і ставлення до себе.

Змініть своє життя і ставлення до нього

 • Для слабкої статі, що шукає, як стати впевненою в собі дівчиною, допоможе дзеркало.

Як підвищити самооцінку і впевненість в собі жінці? Пам’ятаєте фільм “Найчарівніша і найпривабливіша”? Встаньте перед дзеркалом, посміхніться собі. У кожної людини знайдуться позитивні риси. Краса багато в чому виходить зсередини, тому важливо полюбити себе. Чоловіки відчувають, наскільки жінка любить себе, тому внутрішнє самовідчуття впливає і на відносини сильної статі до вас, привертає чоловічий інтерес.

 • Починайте свій ранок з посмішки, ще не відкривши очіяк підвищити самооцінку

Відчуйте зовнішній світ, як прекрасний і гідний радості і щастя, а ви – центр цього світу. Засинайте теж з посмішкою, женіть від себе погані думки, намагайтеся бути спокійною і розслабленою.

 • Змініть імідж

Іноді досить поміняти гардероб і зачіску, щоб внутрішнє самовідчуття і поведінка змінилися. Дивно, але одяг впливає на наше самопочуття і може підняти настрій. Постарайтеся уникати бляклих і темних тонів, позбавляємося від сірого, синього і чорного кольорів. Якщо хочете сподобатися чоловікові, то на гардероб слід звернути особливу увагу.

 • Працюйте в тій сфері, де відчуваєте себе найбільш щасливою

Наявність певного досвіду і знань дозволяє бути більш впевненим, розкутим і з легкістю знаходити нові знайомства.

 • Відправляйтеся на тренінги

Необов’язково йти на курси підвищення впевненості і товариськості, підійдуть і заняття з йоги, фітнесу, творчості, головне – знайти те, що цікаво і де є люди зі схожими потребами.

 • Рекламуйте себе

Зараз доступні соцмережі, але багато людей закриваються безликими аватарками. Виставте своє фото, знайомтеся з людьми в інтернеті, пишіть про свої погляди, вступайте в групи за інтересами.

 • Дійте і змінюйтеся

Слухайте поради тільки людей з високою самооцінкою, що досягли чогось у житті. Припиніть спілкування з невпевненими, нудними і песимістичними особистостями – ми легко заряджаємося негативом, а от позбутися від нього набагато складніше. Позитивна людина благотворно впливає на нас, заряджаючи своєю енергією, оптимізмом і навчаючи правильному ставленню до життя.

У пошуках, як підвищити самооцінку жінці, можна звернутися до професійного психолога. Він не просто вислухає, а дасть практичні поради та рекомендації, проведе кілька занять.

Займіться танцями, краще в групових заняттях, так ви навчитеся не тільки плавності рухів, але і бути більш розкутою в присутності сторонніх людей.

як повисити самооцінкуПам’ятайте про свої досягнення, записуйте їх в щоденник. Навіть маленька перемога вже підвищує нашу впевненість в собі. В кінці місяця підводите підсумки, що хорошого ви зробили, кому допомогли. Записуйте будь-які дрібниці, навіть коли просто перевели літню людину через дорогу.

Ще один спосіб, як підвищити самооцінку жінці – відправитися на курси ораторської майстерності. Постановка правильного мовлення допоможе вам у спілкуванні, ви з легкістю навчитеся знаходити спільну мову з різними людьми і красиво говорити.

Якщо жінка хоче поліпшити свої навички і сподобатися чоловікові, то і тут існують спеціальні курси для дам, які допоможуть відкоригувати поведінку і навчитися сміливо і спокійно спілкуватися з протилежною статтю

У пошуках, як підвищити самооцінку жінці, допоможе психологія і спеціальна література, якої багато в книжкових магазинах, головне вибрати найбільш підходящу і написану професіоналами.

 • Дійте.

Навіть якщо чуєте поради почекати, не робити, подумати, йдіть вперед, робіть те, що боялися зробити.

 • Живіть позитивом

Робіть оточуючим компліменти і не чекайте похвали самі.
Просто даруйте гарний настрій, так ви навчитеся бути більш відкритою, поведінка стане впевненіше, і ви зможете сподобатися будь-якому чоловіку, що, в свою чергу, підвищить самооцінку.

як підвищити самооцінку жінці самостійноЗалиште звичку порівнювати себе з іншими людьми і відчувати заздрість до чужих досягненнями
Кожна людина унікальна, і якщо ви хочете дізнатися, як полюбити себе і підвищити самооцінку жінці, то зрозумійте, що ви – цінність, що володіє власним характером, поглядами на життя, способом діяльності.

 • Сформуйте список ваших позитивних якостей

Вони допоможуть вплинути на вашу поведінку і підвищити самооцінку. Часто ми навіть не знаємо, якими рисами характеру володіємо і чим відрізняємося від інших людей, іноді варто трохи покопатися в своєму внутрішньому світі і підсвідомості, побути психологом для себе і почути від своєї підсвідомості корисні поради.

Важливо залишатися спокійною у будь-якій ситуації. Дратівливість, агресивність – ознаки заниженої самооцінки, тому що по-іншому людина не здатна проявити себе. Навчіться врівноваженості, і самооцінка підвищиться, а поведінка стане більш впевненою.

Тепер ми знаємо, як підвищити самооцінку жінці. Ці поради допоможуть змінити своє життя, звичайно, не відразу, потрібно постійно працювати над собою, бути цілеспрямованою і позитивною людиною. Використовуйте поради психолога і пам’ятайте про постійну роботу над собою, щоб ваша поведінка змінилася в потрібному напрямку.

Дивіться також

романтичний вечір

Як зробити романтичний вечір з чоловіком або хлопцем

Якщо виникла потреба, бажання, необхідність влаштувати коханому романтичний вечір, то існує багато способів це здійснити …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *