Головна / Відносини / Як правильно фліртувати з хлопцем

Як правильно фліртувати з хлопцем

як правильно фліртуватиОтже, вечірка. Сутінки, музика, спиртне, всі ошатні і схвильовані, тут сміються над картинками в телефоні, тут обговорюють політику, там дівчата пліткують, а он там сидить Той хлопець. Ви знайомі, перекинулися парою слів, потім настала незручна пауза, і ти в жаху втекла. «Не тупи, – шепоче тобі у вухо подруга, – йди пофліртуй з ним». І ось ти відчуваєш, як язик прилип до неба, а ноги стали ватяними. Дай вгадаю. Ти не знаєш, що таке флірт, як правильно фліртувати і як навчитись фліртувати. Дружні стосунки з хлопцями ти зав’язуєш і підтримуєш на раз. А ось зі створенням романтичного настрою у тебе повний провал. В чому справа? Давай розбиратися.

Як навчитись фліртувати – Чому ти боїшся флірту (і чому його не варто боятися)

Останнім часом в суспільній свідомості закріпилася дивна омана: флірт – це активне агресивне спокушання (а по суті, домагання). Відчуваєш себе під час такого «флірту» ніяково і нерозумно? Та ти просто боягузка і не варта чоловічої уваги! «Облизуй губи», «Частіше торкайся до нього», «Покажи декольте», «Уявляй під час розмови, як ви займаєтеся з ним сексом» – знайомі поради? як навчитись фліртуватиТаке, звичайно, спрацює – з розігрітим хлопцем, який вже з штанів вистрибує, і в голові у нього тільки ти (але чомусь мені здається, порад, що робити з таким хлопцем, тобі не потрібно). А ось з поки нейтральною до тебе людиною ефект буде прямо протилежний. Тільки уяви на хвилинку, що сама стала об’єктом подібного «флірту» від рандомних приятелів на вечірці. Бр-р … Агресія не тільки не налаштовує на романтичний лад, але і начисто відбиває сексуальний апетит. І викликає тільки одне бажання: втекти подалі. Не дивно, що ти як вогню боїшся флірту – адже під ним так часто мають на увазі це вкрай неприємне заняття, що веде тільки до одного – втечі чоловіка! І як же добре, що флірт і домагання абсолютно протилежні речі. Флірт складається з трьох простих правил.

Як фліртувати – Стратегія!

  1. «Спровокуй!»
  2. «Пограйся!»
  3. «Розігрій!»

Флірт це стратегія, прямо протилежна домаганню. Фліртуюча жінка не вривається в межі симпатичного їй хлопця. Навпаки, вона заманює його в свої кордони, адже знає як навчитись фліртувати. Не торкається сама – а провокує торкатися до неї. Не здійснює активні кроки – а провокує на них. Не відчуває незручність за свій відвертий натиск і збуджується від своєї відваги – а змушує хлопця цей натиск проявити і відчути себе ніяково і збуджено. Головна мета – не ганятися за чоловіком самій, а спровокувати його на погоню. У хід йде все: двозначні питання, на перевірку, що виявляються вкрай безневинними, запрошення на «побачення», що в реальності обертаються екстримом у великій компанії, «визнання», які схиляють на відповідні справжні визнання. Твоя мета – розгойдати, заманити на свою територію. Але пам’ятай, що головне – не перегинати палицю і не бути занадто серйозною. Тому що флірт – це ще й запрошення пограти.

як фліртуватиДавайте зізнаємося чесно: останнім часом в любовних справах всі стали страшними занудами. Серйозно. Хтось розчарувався і сидить сичем. Хтось відмовляється заводити серйозні відносини. Хтось, навпаки, в кожному зустрічному бачить супутника на все життя. Обличчя суворі, губи стиснуті. Туга смертна. Але ж, крім постійного потягу до любові, ми ще й страшно азартні. Люди обожнюють грати, особли ті, хто знає як правильно фліртувати. Гра – це щось легке, несерйозне, що відкриває потік спонтанності і веселощів. Це прямий контакт з нашою творчою натурою, пошук нового і надихаючого. Жінка, здатна організувати і підтримати гру, яка викликає вибух стійкого інтересу. Головне – не ускладнюй! Що треба для гри? Дві команди (він і ти), правила (той, хто програв піддався провокації і вийшов зі своїх кордонів) і серія проміжних раундів з цінними призами (зростаючий потяг до переможця). Саме в поступовому зростанні інтересу до тебе і полягає сенс флірту.

Давай залишимо історії про те, як вона «глянула на нього, і її пронизала блискавка», а він «запалився бажанням в ту ж мить», для жарких любовних романів і приймемо реальність такою, яка вона є: малознайомі люди не закохані одне в одного . Любовний інтерес зростає поступово, і головне, що варто розуміти, пускаючись у флірт, – починається все з досить прохолодної точки. Це дуже важливо усвідомлювати і враховувати, починаючи гру. Поки ви один одному чужі. Але з кожним новим кроком, з кожною новою вдалою провокацією стаєте ближче. Зростає інтерес. Зростає бажання бути поруч. Ви ж бо знаєте як навчитись і правильно фліртувати. І поступово компанія один одного приносить все більше задоволення. В цьому і є сенс флірту – висікти іскру. Закохатися. Викликати відповідну любов.

Дивіться також

як підвищити самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Впевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *