Головна / Відносини / Як утримати хлопця і зберегти відносини

Як утримати хлопця і зберегти відносини

як утримати хлопцяБагато дівчат і жінок часто замислюються над питанням «Як утримати хлопця і зберегти відносини». Насправді це питання залишалося актуальним в усі часи людства. Кожна жінка мріє знайти чоловіка своєї мрії. А коли щастя прийшло в ваш будинок, і такий чоловік знайдений, то ви підсвідомо замислюєтеся про те як його не втратити, як утримати хлопця, а це набагато складніше, ніж знайти.

Отже, ось правила, перевірені безліччю жінок, які дадуть вам відповідь на питання – як утримати хлопця:

  1. Тримайте чоловіка на короткому повідку, але в той же час давайте йому свободу вибори. Не тисніть на його рішення. Захотів піти? Нехай іде. Це його право. Хіба ви маєте в ньому потребу? Ні в якому разі. Поки ви більш-менш молоді і красиві, ви завжди зможете знайти кого-небудь кращого – потрібно тільки лише докласти певних зусиль на пошуки. Природно, що в різних місцях зустрічаються різні чоловіки, тому до цього питання варто підходити обдумано.
  2. Забудьте про сварки і з’ясування відносин шляхом лайки. Як не дивно, чоловіки, які мають дійсно високу цінність в очах жінок, в більшості своїй дуже негативно ставляться до лайки. Коли дівчина намагається лаятися або виплескувати свій негатив, то після цього, в кращому випадку вона буде відправлена ​​чоловіком в категорію «тільки для сексу». У гіршому – відправлена ​​в пішу еротичну подорож і буде ігноруватися чоловіком ще довгий час. Звичайно, на перший раз вас пробачать. Але систематичні сварки солідний чоловік буде терпіти дуже рідко. Так що, якщо у вас з’явилася проблема, або потреба з’ясувати відносини – завжди робіть це у ввічливій (тобто, без криків, погроз і мату) формі. Якщо ж ви жінка, яка не може жити без сварок і це ваша потреба, то вам потрібен специфічний чоловік, якому це теж подобається (адже це своєрідна розвага).

От і все. Це два найголовніших приниципа, яких слід дотримуватися з високостатусним (в плані поведінки в першу чергу, а не за кількістю грошей) чоловіком, якщо ви хочете зберегти ваші стосунки і утримати хлопця поряд з вами!

Дивіться також

як підвищити самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Впевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *