Головна / Відносини / Як влаштувати бюджетне весілля

Як влаштувати бюджетне весілля

Весілля – джерело не лише прекрасних емоцій, а й дирок в бюджеті. Щоб звести весільні витрати принаймні до більш-менш адекватної цифри, ось кілька порад:

  1. Плануйте й організовуйте Ваше свято самі. Наймати професійну весільну агенцію стає все популярніше в Україні. Однак, ціни на їхні послуги становитимуть приблизно 10% від бюджету вашого весілля. Такої суми якраз вистачить на романтичну подорож удвох. Погодьтесь, краще витратити свої кошти на себе, аніж на чужих людей. Більшість з послуг, які надає весільна агенція, можна організувати самостійно. Так, це складніше. І навіть трохи заплутаніше. Адже Вам доведеться окремо домовлятися з дизайнером, окремо з флористом і ще окремо з музикантами. Але, зазвичай, весілля планують на півроку, а то й на рік уперед, тому часу у Вас вдосталь, щоб спокійно вирішити всі необхідні справи самотужки та зберегти кошти.
  2. Замовляйте з Китаю. Багато весільних атрибутів можна замовити у гіганта світової торгівлі – Китаю – по цінах, нижчих за наші в 2, а то й в 3 рази. Доставка займає приблизно 1-1,5 місяців, покупець може відстежувати свою посилку та має гарантію повернення коштів у разі, якщо товар не прийде. На всі питання швидко відповідає персонал техпідтримки. Найкраще замовляти з перевірених сайтів, таких як Joom.com та AliExpress.com. Тут Ви знайдете багато весільної атрибутики та все необхідне для образу нареченої, включаючи сукню. Ціни на сукню приблизно у 5 раз нижчі, ніж в салоні. Якістю виріб, звісно ж, може поступатися, але це не проблема, якщо ви розумієте, що вдягаєте цю річ один раз у житті.
  3. Подумайте, що Ви чи хтось з Вашого оточення можете зробити самі, без звернення до спеціалістів. Наприклад, якщо ви любите займатися хенд-мейдом – сміливо приступайте до вироблення запрошень на Ваше свято своїми руками. Добре випікаєте? – Потренуйтесь на кількох виробах і приготуйте кенді-бар самостійно. Тільки на цих двох речах тисяч 5 ви уже зекономили.
  4. Дайте шанс молодим спеціалістам. Можливо, Вам не критично наймати найдорожчого фотографа в місті, якщо ви переглядаєте свої старі фотографії раз на рік? Візьміть когось, хто ще тільки розвивається. З такими спеціалістами, зазвичай, легше спілкуватися в процесі роботи, коштують вони дешевше, а роботу намагаються зробити дуже якісно, щоб заробити собі ім’я.

    Основне у плануванні бюджету свого весілля – добре знайте себе, що для Вас дійсно важливо, а що другорядно. Економте на другорядному, витрачайте на важливе. Незабутнього і бюджетного весілля Вам!

Дивіться також

романтичний вечір

Як зробити романтичний вечір з чоловіком або хлопцем

Якщо виникла потреба, бажання, необхідність влаштувати коханому романтичний вечір, то існує багато способів це здійснити …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *