Головна / Відносини / Як закохати в себе хлопця назавжди

Як закохати в себе хлопця назавжди

як закохати в себе хлопцяДосвідчена дівчина завжди знайде спосіб, як закохати в себе хлопця за лічені хвилини. Якщо ти ще не володієш мистецтвом зваблювання в повній мірі, ми підкажемо, як це виправити.

Для початку викинь з голови всі поради на цю тему. Зазвичай вони крутяться навколо одних і тих же набридли постулатів: одягни червоне, більше слухай, ніж говори, і ще ж не пиши йому першою, щоб здаватися недоступною.

Як показує практика, образ прекрасної пані, що чекає чиєїсь ініціативи, зовсім не гарантує успіх операції. Тут більш ефективно працюють інтелектуальні техніки.

1. Як закохати в себе хлопця – Перше враження
Вчені давно довели: коли ми бачимо людину вперше, значення мають перші 3-7 хвилин спілкування. В цей час мозок аналізує мову співрозмовника, моментально оцінює такі деталі, як міміка, жести, інтонація, настрій. Тому твоє головне завдання – залишити незабутнє перше враження. Тільки спаси його від крайнощів, не потрібно прилітати в ресторан на вертольоті. Просто демонструй гарний настрій, позитивне ставлення до життя, а всі проблеми, якщо такі є, забудь як мінімум на час цього вечора. Іншими словами, будь кращою версією себе.

2. Мова тіла
Вважається, що людина повністю розташована до співрозмовника, коли займає положення тіла, сидячи прямо перед ним. Але це не наш випадок. На побаченні варто слідувати протилежному методу. Розташовуючись за столиком, сядь до нього напівбоком, відкриваючи при цьому його погляду шию. Це чи не найбільш хвилююча частина тіла жінки в невербальному контакті. Спокійно нахили голову трохи вбік і дивись на об’єкт як ніби через плече.

Установи контакт очима. У сфері робочих відносин погляд очі в очі вважається символом загрози, а в романтичних, навпаки, означає зацікавленість і тяжіння. Якщо соромишся зустрічатися з ним очима, то дивись на його губи – у такого погляду теж є спокушаючі функції.

як закохати хлопця3. Як закохати хлопця – Дотики
Залежно від ситуації можна допустити дотики вже на першому побаченні, тільки статися це має як ніби випадково. Тут все залежить від твоєї фантазії і винахідливості. Краще постарайся підлаштувати все так, щоб ситуація виглядала максимально переконливою, але, якщо він тебе і викриє, не страшно. Чоловікові, швидше за все, підлестять твої старання, і він не стане говорити в лоб про свої підозри. Подібний результат тільки додасть пікантності моменту, до того ж чоловіки люблять сміливих і рішучих жінок.

На майбутнє запам’ятай, що дотики активують серцебиття, прискорюють кровообіг і змушують організм виділяти окситоцин, тому гріх не скористатися таким шансом.

Якщо ти та ще скромниця, не знаєш як закохати в себе хлопця і посоромишся спіткнутися і впасти до нього в обійми, то зосередь увагу на місці від ліктя до долоні. Ця зона володіє достатньою чутливістю, і при цьому такі дотики не натякають так явно на секс.

4. Звабний голос – 80% успіху

А зараз ти почуєш щось дійсно несподіване. У перші секунди спілкування чоловік чує насамперед звук голосу дами і тільки потім аналізує сенс сказаних нею слів. Психологи давно визначили, що привабливість для чоловіків прихована в тембрі голосу жінки. Тому один з ключових елементів, що створюють неповторність і глибину будь-якого жіночого образу, – це її голос.

5. Як закохати в себе хлопця – Психологічні прийоми
Техніка приєднання – запорука і неодмінна умова успіху будь-якої комунікації. У розмові вживай вираження: «Я така ж, як і ти», «У мене була схожа ситуація», «Я тебе розумію», «Ми схожі», – і т. п. Це створить неусвідомлену симпатію, так як людям приємно бути поруч з тими, хто їх розуміє і поділяє погляди.

Приймай пози, схожі з позами чоловіка, але не прибігай до явного копіювання, інакше це може викликати зворотну реакцію: партнер подумає, що ти його передражнюєш, і ви втратите контакт. Простіше кажучи, якщо у твого супутника засвербів ніс, не слід тут же смикати свій.

Найкраще «відбивати» рухи рук або міміки, вони менш усвідомлені, і твій кавалер не помітить імітації. Тепер ти знаєш поряди, які допоможуть тобі знайти відповідь на питання як закохати в себе хлопця!

Дивіться також

як підвищити самооцінку жінці

Як підвищити самооцінку жінці будь – якого віку

Впевненість і високий рівень самооцінки впливає на те, наскільки ефективно особистість діє в соціумі і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *