Головна / Відпочинок / Хоббі / Моя улюблена сумка, в’язана гачком

Моя улюблена сумка, в’язана гачком

         Прийнято вважати, що в жіночому гардеробі має бути не менше чотирьох сумок – річна, вечірня, повсякденна і велика. Ми спокійнісінько можемо зруйнувати ці стереотипи, замовивши майстер клас в’язання сумки з трикотажної пряжі. Розібравшись одного разу за допомогою відео уроку з в’язанням сумки гачком, можна сміливо вмикати фантазію і творити самостійно – зв’язати сумку не одну або дві, а скільки захочеться. 

 

В’язані сумки гачком: створюємо виразний образ

Кожна дівчина знає, що без гарної улюбленої сумочки образ буде незавершеним. Існує ряд правил вибору сумок, в тому числі для в’язаної сумки гачком.

Сумка повинна бути пропорційна вашій фігурі – всі наші відео уроки в’язання сумки гачком містять багато корисної інформації.

 

 

           На платформі I Love Create ви зможе придбати та завантажити такі відео уроки в’язання:

• Повсякденні сумки – місткі і в той же час оригінальні моделі All Seasons, тоут, шопер Фаззі.

• Сумки з трикотажної пряжі майстер клас – універсальні моделі Бон-Бон, Хельга, Балі користуються у наших замовниць незмінною популярністю.

• Вечірня сумочка – нестаріючим трендом є невелика сумочка на довгому ланцюжку. Можна пов’язати сумочку гачком-різні моделі Крос боді, які елегантно виглядають в будь-якому стилі.

• Клатч з фермуаром, кругла сумочка Париж – їх можна взяти на прогулянку, в кіно і ресторан. Досить вибрати відповідний колір пряжі і замовити відео урок «В’язані сумки своїми руками майстер клас».

• Літні сумки – якщо вам подобаються нестандартні моделі Амелі, Покахонтас з довгою бахромою, сумка-торба з паєтками, то в’язання сумок гачком за допомогою відео уроку вас так захопить, що ви здивуєтеся, як раптом з нізвідки починає з’являтися дивовижна краса, створена вами.

 

Вам захочеться скоріше взяти в руки клубок, дізнатися, який він на дотик, перейнятися текстурою і кольором, уявити, як елегантно буде виглядати сумочка, адже в’язання гачком сумки – це справжнє диво. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *